Seznamte se s novým chytrým zvlhčovačem

Víte, že optimální vlhkost v místnosti by měla být kolem 40-60 %? Dostatečná vlhkost snižuje pravděpodobnost šíření virů a bakterií v uzavřené, vytopené místnosti a přispěje i vaší psychické pohodě. Ideální parťák (nejen) do zimních měsíců je nový ultrazvukový smart zvlhčovač vzduchu VOCOlinc MistFlow Humifider VH1, který z objemné 2,5l nádržky rovnoměrně distribuuje vodu výkonem 200 ml/hod po dobu až 30 hodin v kuse. Je vhodný do místnosti do 40 m², takže zvládne i prostornou kancelář.

.

Kvůli zapnutí vstávat z gauče nemusíte

VOCOlinc MistFlow Humifider VH1 je, kromě manuálních tlačítek, ovladatelný skrze aplikaci VOCOlinc (Android, iOS) a hlasové asistenty Siri, Alexa a Google Assistant. Stejně jako u dalších produktů VOCOlinc nepotřebujete žádný dodatečný hub ani bridge, VOCOlinc MistFlow Humifider VH1 funguje napřímo skrze Wi-Fi 2,4GHz a příslušnou aplikaci. Pomocí telefonu či tabletu tak nastavíte načasování produktu, barvu podsvícení, jednu z pěti úrovní intenzity chladivé mlhy i požadovanou percentuální vlhkost v místnosti.

Pro fanoušky chytrých ekosystémů jde o další vychytávku, kterou mohou přidat do svých domácích scén. Nastavit zvlhčení vzduchu při příchodu domů, před spaním, nebo s pomocí senzoru pouze při zavřeném oknu? Možností je nespočet.

Proměňte ho v aroma difuzér

Přidáním pár kapek esenciálního oleje do nádržky s vodou rázem proměníte zvlhčovač ve difuzér, který rozvine oblíbenou vůni do celé místnosti. Jeho design zapadne do každého moderního interiéru. 

.

 

 

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení