Jak nastartovat HomeKit domácnost bez brány? Omrkněte výhodné Starter Kity

Hraní s chytrou domácností může začít! Připravili jsme hned dvě sady pro ty, co váhají, které produkty pořídit do startu i pro ty, kteří rozšiřují svůj již vychytaný homekitový systém. Nastavte sepnutí produktů přesně jak potřebujete a nechte se přivítat předchystanou scénou třeba při příchodu domů, nebo po západu slunce.

K našim produktům nepotřebujete žádnou další bránu ani hub – k napárování si vystačíte s Wi-Fi 2,4 GHz a iPhonem. Všechny produkty následně ovládáte ze svého telefonu nebo hlasem pomocí asistentky Siri! Pokud chcete mít produkty pod kontrolou i mimo domov, doporučujeme pořídit domácí centrum (iPad, Apple TV či HomePod).

1. Senzorový Starter Kit s podporou HomeKit

Set zahrnuje 4 produkty: 2x smart senzor VS1, 1x smart zásuvka PM5, 1x smart barevná žárovka L3

 

.

 

Základním kamenem tohoto setu je senzor pro okna a dveře (rovněž pro nejrůznější vrata, brány či almary). Skládá se z větší senzorové a menší magnetické části – každou přilepíte oboustrannu páskou na jednu část sledovaného objektu. Senzor vás může informovat o otevření a zavření notifikací a v případě propojení s HomePodem i sirénou. Primárně ho však využijete jako spouštěč dalších akcí v rámci vašich homekitových scén!

Na aktivitu senzoru tak můžete navázat sepnutí dalších produktů, které jsou součástí setu – např. rozsvícení žárovky do své oblíbené barvy při otevření dveří, nebo zapnutí/vypnutí větráku zapojeného v zásuvce PM5. Ta navíc dokáže měřit spotřebu, má USB porty a LED podsvícení, takže v noci posvítí na cestu.

Náš tip: Vyzkoušejte pro začátek jeden ze senzorů umístit na vchodové dveře a mějte pod kontrolou, kdy se vrací členové rodiny domů! Jednou nalepený senzor můžete opatrně sundat a nalepit na jiné místo.

       

2. Zásuvkový Starter Kit s podporou HomeKit

Set zahrnuje 5 produktů: 2x smart zásuvka VP3, 1x smart senzor VS1, 1x smart barevná žárovka L3, 1x smart žárovka L2

.

Náš druhý startovací set obsahuje hned dvě chytré zásuvky VP3, které jsme zařadili do sortimentu teprve nedávno. Rovněž vám změří spotřebu zapojených zařízení a sepnou je v přesně určený moment. Jakýkoli domácí spotřebič, který do zásuvky zapojíte, proměníte v chytrou vychytávku – ať už jde o akvárium, kávovar či dekorativní osvětlení (pozor, musí zůstat v poloze ON). Součástí setu je rovněž senzor, na jehož aktivitu můžete sepnutí zásuvek navázat. Přibalíme vám také dvě žárovky, typ L2 svítící věrohodnými odstíny denního světla a žárovku L3 s 16milionovou paletou všech barev.

Náš tip: Léto otevírá další možnosti, kde využít chytré zásuvky. Třeba při zavlažování trávníků, pouštění větráku či při filtrace bazénu!

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení