Jak nastartovat HomeKit domácnost bez brány? Omrkněte výhodné Starter Kity

Hraní s chytrou domácností může začít! Připravili jsme hned dvě sady pro ty, co váhají, které produkty pořídit do startu i pro ty, kteří rozšiřují svůj již vychytaný homekitový systém. Nastavte sepnutí produktů přesně jak potřebujete a nechte se přivítat předchystanou scénou třeba při příchodu domů, nebo po západu slunce.

K našim produktům nepotřebujete žádnou další bránu ani hub – k napárování si vystačíte s Wi-Fi 2,4 GHz a iPhonem. Všechny produkty následně ovládáte ze svého telefonu nebo hlasem pomocí asistentky Siri! Pokud chcete mít produkty pod kontrolou i mimo domov, doporučujeme pořídit domácí centrum (iPad, Apple TV či HomePod).

1. Senzorový Starter Kit s podporou HomeKit

Set zahrnuje 4 produkty: 2x smart senzor VS1, 1x smart zásuvka PM5, 1x smart barevná žárovka L3

 

.

 

Základním kamenem tohoto setu je senzor pro okna a dveře (rovněž pro nejrůznější vrata, brány či almary). Skládá se z větší senzorové a menší magnetické části – každou přilepíte oboustrannu páskou na jednu část sledovaného objektu. Senzor vás může informovat o otevření a zavření notifikací a v případě propojení s HomePodem i sirénou. Primárně ho však využijete jako spouštěč dalších akcí v rámci vašich homekitových scén!

Na aktivitu senzoru tak můžete navázat sepnutí dalších produktů, které jsou součástí setu – např. rozsvícení žárovky do své oblíbené barvy při otevření dveří, nebo zapnutí/vypnutí větráku zapojeného v zásuvce PM5. Ta navíc dokáže měřit spotřebu, má USB porty a LED podsvícení, takže v noci posvítí na cestu.

Náš tip: Vyzkoušejte pro začátek jeden ze senzorů umístit na vchodové dveře a mějte pod kontrolou, kdy se vrací členové rodiny domů! Jednou nalepený senzor můžete opatrně sundat a nalepit na jiné místo.

       

2. Zásuvkový Starter Kit s podporou HomeKit

Set zahrnuje 5 produktů: 2x smart zásuvka VP3, 1x smart senzor VS1, 1x smart barevná žárovka L3, 1x smart žárovka L2

.

Náš druhý startovací set obsahuje hned dvě chytré zásuvky VP3, které jsme zařadili do sortimentu teprve nedávno. Rovněž vám změří spotřebu zapojených zařízení a sepnou je v přesně určený moment. Jakýkoli domácí spotřebič, který do zásuvky zapojíte, proměníte v chytrou vychytávku – ať už jde o akvárium, kávovar či dekorativní osvětlení (pozor, musí zůstat v poloze ON). Součástí setu je rovněž senzor, na jehož aktivitu můžete sepnutí zásuvek navázat. Přibalíme vám také dvě žárovky, typ L2 svítící věrohodnými odstíny denního světla a žárovku L3 s 16milionovou paletou všech barev.

Náš tip: Léto otevírá další možnosti, kde využít chytré zásuvky. Třeba při zavlažování trávníků, pouštění větráku či při filtrace bazénu!

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přihlášení